Tłumaczenia
literackie

Tłumaczenia literackie to przede wszystkim przekład wszelkich utworów literackich. Tłumacz literacki oprócz doskonałej znajomości języka obcego posiada również niezwykłe umiejętności literackie. Nie bez powodu nazywa się tłumaczy literackich autorami. Wymagają one bowiem od nich niezbędnych predyspozycji, umożliwiających dokonać przekładu tekstu literackiego w taki sposób, aby był zgodny z oryginałem.

Kreatywny przekład literacki to nie tylko zastąpienie oryginalnych słów słowami docelowymi. To przede wszystkim sztuka odwzorowania kontekstu zdań w taki sposób aby brzmiał on wt ten sam sposób co źródłowy tekst.

DARMOWA WYCENA

Prześlij nam swoje pliki z tekstem literackim do wyceny. Proces wyceny tłumaczenia trwa ok. 30 minut.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych usług. Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, możesz nas również odwiedzić w naszym biurze.

Telefon: +48 884 650 662

E-mail: [email protected]

W skład tłumaczeń literackich wchodzą:

  • Dramaty
  • Poezja
  • Opowiadania
  • Artykuły naukowe
  • Powieści
  • Poradniki
  • Scenariusze
  • Pamiętniki
  • Reportaże

Dlaczego my?

Każdy z naszych tłumaczy literackich posiada niezbędną wiedzę lingwistyczną oraz predyspozycje pisarskie. To właśnie one pozwalają im tworzyć dzieła na miarę oryginalnego tekstu. Odpowiednie doświadczenie oraz niezwykły talent sprawiają, ze nasi Klienci otrzymują to, czego się spodziewali – utworu literackiego na miarę sztuki. Współpraca z nami gwarantuje profesjonalny przekład z zachowaniem kontekstu i zasad panujących w danym kraju.

Proces tłumaczenia literackiego nie kończy się na zwykłym przekładzie ale przede wszystkim na zastosowaniu rytmiki, kontekstu. Zadaniem tłumacza jest wcielenie się w postacie literackie w taki sam sposób lub przybliżony do autora utworu. Nasi tłumacze literaccy specjalizujący się w tej dziedzinie posiadają odpowiednią widzę, kompetencje oraz talent pisarski. Dlatego też współpraca z naszą agencją tłumaczeniową gwarantuje Państwu profesjonalne tłumaczenie utworów literackich

U nas wycena jest DARMOWA!

Prześlij nam pliki z tłumaczeniem do bezpłatnej wyceny.