Tłumaczenia
dla ecommerce

Niezależnie od tego, czy dla swojego sklepu internetowego wybrałeś platformę PrestaShop, Magento, WooCommerce czy platformę SaaS – żeby zaistnieć na zagranicznych rynkach z oczekiwanym efektem niezbędne będzie profesjonalne tłumaczenie Twojej oferty. Takiego mogą jednak dokonać jedynie kompetentni, wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze.

Nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do tłumaczenia sklepów. Na Twoje życzenie przetłumaczymy dla Ciebie każdą stronę internetową. Z doświadczenia wiemy, że strony firmowe czy landing page są tak samo ważne – w ekspansji na rynki zagraniczne nie ma kompromisów.

Co tłumaczymy?

  • ARTYKUŁY BLOGOWE
  • OPISY PRODUKTÓW
  • OPISY KATEGORII
  • MATERIAŁY MAILINGOWE
  • INTERFEJS SKLEPU
  • REGULAMINY
  • POLITYKĘ PRYWATNOŚCI

DARMOWA WYCENA

Prześlij nam swoje pliki z tekstem swojego sklepu internetowego lub po prostu link. Proces wyceny tłumaczenia trwa ok. 30 minut, w zależności od wielkości Twojego sklepu internetowego.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych usług. Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, możesz nas również odwiedzić w naszym biurze.

Telefon: +48 884 650 662

E-mail: [email protected]

TŁUMACZENIE WIADOMOŚCI TRANSAKCYJNYCH

Odpowiednia komunikacja z klientem jest niezbędna w celu zbudowania odpowiedniej pozycji na rynkach zagranicznych. Jeśli klienci będą mieli problemy przy porozumieniu się z Twoją firmą na pewno nie skorzystają z jej usług.Przetłumaczymy dla Ciebie wszelkie zautomatyzowane wiadomości transakcyjne, jak również korespondencję biznesową, którą otrzymujesz od klientów. Oferujemy miesięczny abonament na tłumaczenie korespondencji – jego wysokość zostanie dobrana specjalnie do Twoich potrzeb w zależności od ilości korespondencji do tłumaczenia oraz języków.

TŁUMACZENIE MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH

Rzetelne tłumaczenie materiałów marketingowych, które mają na celu promowanie Twojej firmy, usług i towarów, jest ważnym elementem obecności Twojej firmy na rynkach zagranicznych. Wykonane nieprawidłowo zadziała odwrotnie niż powinno – zrazi nowych klientów do skorzystania z Twoich usług.

W naszej ofercie znajdziesz również usługę tłumaczenia wraz ze składem DTP. Bez problemu przetłumaczymy dla Ciebie katalogi lub ulotki oraz przygotujemy je do druku.

Dlaczego my?

Współpraca z nami gwarantuje Państwo profesjonalne podejście do zlecenia. Nasi tłumacze specjalizujący się w tłumaczeniach dla e-commerce doskonale znają rynek zagraniczny, dzięki czemu są w stanie wykonać tłumaczenie zgodnie z normami panującymi w danym kraju. Ponadto ceniąc czas swój raz Klienta dbamy o to, aby każde zlecenie zostało wykonane w ustalonym wcześniej terminie oraz obfitowało w specjalistyczne słownictwo. O naszym profesjonalizmie w działaniu przekonało się już wielu Klientów, dzięki czemu chętnie do nas wracają.

U nas wycena jest DARMOWA!

Prześlij nam pliki z tłumaczeniem do bezpłatnej wyceny.