SEO COPYWRITING

SEO Copywriting to wszystkie teksty, które zostały stworzone dla Internetu. To właśnie od jakości SEO uzależniona jest opinia o danej firmie. Copywriterzy tworzą unikalne treści, dzięki którym dana strona www staje się bardziej dostępna a jej odbiorcy uzyskuje wszelkich istotnych informacji o firmie. Profesjonaliści tworzą teksty atrakcyjne dla odbiorcy, które zachęcają użytkowników do aktywności na danej stronie internetowej.

Co tłumaczymy?

  • TEKSTY STWORZONE PRZEZ NAS SKUTECZNIE WSPOMOGĄ POZYCJONOWANIE TWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ.

DARMOWA WYCENA

Prześlij nam słowa kluczowe i szczegóły Twojego zamówienia do wyceny.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych usług. Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, możesz nas również odwiedzić w naszym biurze.

Telefon: +48 884 650 662

E-mail: [email protected]

W SKŁAD SEO COPYWRITINGU WCHODZĄ:

  • treści na strony internetowe,
  • treści na strony zapleczowe,
  • opisy produktów,
  • artykuły,
  • teksty synonimizowane, 

i wiele innych

DLACZEGO WARTO?

SEO Copywriting wpłynie pozytywnie na pozycjonowanie Państwa strony internetowej. Dzięki użyciu właściwych słów kluczowych copywriter stworzy tekst, który nie tylko podniesie rangę w wyszukiwarce Google ale zaciekawi odbiorcę. Tym samym użytkownicy zaktywizują się, zakupią Twój produkt, a nawet polecą innym. Właściwy slogan stanie się drogą do sukcesu Państwa firmy.

Dlaczego my?

Nasza agencja składa się z doświadczonych copywriterów, dla których pisanie jest pasją. Wiedza z zakresu marketingu online oraz predyspozycje pisarskie pozwalają im tworzyć teksty na miarę potrzeb użytkowników – czyli Państwa klientów. Współpracując z nami dostają Państwo gwarancję profesjonalizmu oraz indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia.