Lokalizacja
oprogramowania

Lokalizacja oprogramowania to proces, który obejmuje tłumaczenie oprogramowania oraz dostosowanie końcowego wyniku do lokalnego rynku, jego specyfiki i języka. Dokonując lokalizacji oprogramowania tłumacz zajmuje się przekładem kodu. Kolejnym krokiem jest sprawdzenie czy wynik tłumaczenia jest zgodny z parametrami wyjściowego oprogramowania.

NA JAKIE PLATFORMY TŁUMACZYMY?

  • WINDOWS
  • IOS
  • LINUX
  • ANDROID

DARMOWA WYCENA

Prześlij nam swoje pliki swojej aplikacji do przetłumaczenia do wyceny. Proces wyceny tłumaczenia trwa ok. 30 minut.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych usług. Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, możesz nas również odwiedzić w naszym biurze.

Telefon: +48 884 650 662

E-mail: [email protected]

4 ETAPY PROCESU TŁUMACZENIA OPROGRAMOWANIA:

1. Przygotowanie interfejsu użytkownika oprogramowania do lokalizacji językowej

Jest on podstawą w wykonywaniu lokalizacji oprogramowania. Umożliwia to dodanie nowych języków interfejsu jak i również dostosowanie do wymogów lokalnych i wymogów klientów.

2. Tłumaczenie łańcuchów tekstowych oprogramowania

Tłumacząc tekst interfejsu korzystamy z pamięci tłumaczeniowej. Powoduje to spójność całego oprogramowania.

3. Kompilacja nowej wersji oprogramowania z przetłumaczonymi plikami

Komplikacja nowej wersji oprogramowania polega na przekształceniu kodu źródłowego na kod wykonywalny (na gotowy produkt). Proces ten wykonuje się, wykorzystując przetłumaczone pliki i lokalizację językową łańcuchów.

4. Testowanie oprogramowania i aplikacji

Po przetłumaczeniu wszystkich elementów interfejsu kolejnym etapem jest testowanie oprogramowania, biorąc pod uwagę poprawność językową funkcjonalną.

Dlaczego my?

Współpraca z nami gwarantuje Państwo profesjonalne podejście do zlecenia. Nasi tłumacze specjalizujący się w lokalizacji oprogramowania i gier doskonale znają rynek zagraniczny, dzięki czemu są w stanie wykonać tłumaczenie zgodnie z normami panującymi w danym kraju. Ponadto ceniąc czas swój raz Klienta dbamy o to, aby każde zlecenie zostało wykonane w ustalonym wcześniej terminie. O naszym profesjonalizmie w działaniu przekonało się już wielu Klientów, dzięki czemu chętnie do nas wracają.

U nas wycena jest DARMOWA!

Prześlij nam pliki z tłumaczeniem do bezpłatnej wyceny.