FAQ

Najczęściej zadawane pytania

JAKI JEST OKRES OCZEKIWANIA NA TŁUMACZENIE?

Okres oczekiwania na wykonanie tłumaczenia ustalany jest indywidualnie pomiędzy tłumaczem a Klientem. Może on się późnić w zależności od zapotrzebowania oraz objętości tekstu. Wszelkich informacji na temat czasu oczekiwania udzielamy w pierwszym etapie wyceny.

ILE STRON JESTEŚCIE W STANIE WYKONAĆ W CIĄGU JEDNEGO DNIA?

Wszystko uzależnione jest od rodzaju tłumaczenia. Podczas wyceny podajemy wszystkie istotne informacje, w tym czas wykonania jak i również nasze moce przerobowe. Jesteśmy grupą tłumaczy dbających przede wszystkim o dobro Klientów, dlatego też staramy się, aby każde tłumaczenie zostało wykonane przed planowanym terminem.

CO TO JEST STRONA ROZLICZENIOWA?

Strona rozliczeniowa to ilość znaków ze spacjami, według których dokonuje się wyceny. W przypadku naszej Agencji Tłumaczeniowej jedna strona rozliczeniowa tłumaczenia zwykłego wynosi 1800 znaków ze spacjami, a przysięgłego 1125 znaków ze spacjami (ilość ustalona ustawowo).

JAK WYGLĄDA ROZLICZENIE ZA USŁUGĘ?

Rozliczenie za każde tłumaczenie następuje przed wykonaniem zlecenia. Dbając o dobro własnych oraz Państwa interesów rozliczamy się poprzez faktury. Tuż po opłaceniu przez Klienta faktury tłumacz przystępuje do pracy.

CZY OFERUJECIE JAKIEŚ ZNIŻKI?

Jak najbardziej jest to wykonalne. Nasi stali Klienci uzyskali wiele rabatów. Ponadto macie Państwo możliwość skorzystania z okazjonalnych promocji (szczegóły pod linkiem). Również w przypadku dużego zlecenia dostaniecie Państwo zniżkę.

U nas wycena jest DARMOWA!

Prześlij nam pliki z tłumaczeniem do bezpłatnej wyceny.