AUDYT SEO

Algorytmy wyszukiwania stają się coraz bardziej wysublimowane. Aby zbudować stabilną i długotrwałą widoczność w wyszukiwarce Google należy zadbać o jakość strony internetowej. Obecnie liczą się nie tylko linki pozycjonujące, ale również wartościowa treść, aktywne działania użytkowników jak i również widoczność i rozpoznawalność marki. Jeśli szukasz audytu SEO strony www, który pozwoli Ci lepiej zrozumieć kondycję swojej witryny w sieci, a także dostarczy precyzyjnych wskazówek, to znajdujesz się w odpowiednim miejscu.

TYPY AUDYTU SEO

  • ON-PAGE
  • OFF-PAGE
  • ANALIZA RUCHU
  • KOMPLEKSOWY AUDYT SEO

DARMOWA WYCENA

Prześlij nam adres swojej strony internetowej oraz zakres, w którym chcesz przeprowadzić audyt swojej strony lub sklepu internetowego. Odezwiemy się do Ciebie jak tylko zapoznamy się z Twoimi wymaganiami.

MASZ PYTANIA?

Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię pytania dotyczące naszych usług. Możesz się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz znajdujący się w zakładce kontakt. Jeśli jesteś z Zielonej Góry, możesz nas również odwiedzić w naszym biurze.

Telefon: +48 884 650 662

E-mail: [email protected]

CEL AUDYTU SEO

Audyt SEO jest badaniem strony www pod kątem jej dostosowania do algorytmów wyszukiwarki. Ma on poprawić widoczność serwisu i wzrost w organicznych (naturalnych) wynikach wyszukiwania. Pozwala zdiagnozować, jakie obszary utrudniają uzyskanie wysokich pozycji, a także, jak wprowadzić zmiany mogące poprawić obecny stan rzeczy. Celem przeprowadzenia audytu jest odpowiedź na pytanie, co można zrobić, aby strona pozyskiwała więcej dobrej jakości darmowego ruchu z wyszukiwarki.

3 TYPY AUDYTÓW SEO

Audyt SEO strony internetowej dotyczy różnych elementów witryny i jej otoczenia, które wpływają na proces pozycjonowania. Obszary analizy dzieli się na: On-Page SEO (audyt budowy strony, jej zawartości i nawigacji); Off-Page SEO (analiza profilu linków zewnętrznych), analiza ilości i jakości ruchu z organicznych wyników wyszukiwania. Więcej informacji o poszczególnych zakresach audytów znajdziesz poniżej.

RAPORT Z AUDYTU SEO

Każdy wykonany przez nas audyt podsumowujemy raportem wysyłanym Klientowi. Jego objętość zależy od zamówionego typu audytu, wielkości strony, a także typu i liczby zdiagnozowanych błędów. Zwykle jest to kilkunastu stronnicowy dokument, opatrzony komentarzami naszych ekspertów. Raport pozwala wyjaśnić istotę błędów i obszarów ryzyka, oraz dostarcza szeregu praktycznych wytycznych do optymalizacji, dzięki czemu możliwa jest skuteczna poprawa jakości strony w kontekście SEO.